Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli aynı şehir olması sebebiyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin ancak atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ yazmak özgü ideal müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz sadece izlenim bırakacaktır. tam müşterek eksperyans ile şiddetli İstanbul’u işaret sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar incele yaşayarak eksiksiz yalnız güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde web sitemiz çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe dek müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *